Bilety lotnicze do Ameryki

by admin on February 24, 2011

Samolotem do AmerykiPodróże do Ameryki zawsze związane były z bardzo wysokimi kosztami. Bilety lotnicze , mimo licznych promocji były bardzo drogie. Tym razem Lufthansa zaproponowała naprawdę ciekawą ofertę. Do Ameryki Południowej i środkowej możemy jechać już od 1680 złotych. Inne miejsca , których dotyczy promocja to Caracas.

Bilet lotniczy jest w cenie 1880 złotych. Taniej można polecieć również do innych miast Kolumbii, jak na przykład Cali i Medelin, w cenie 1993 złotych a także Cartagena, do której bilet lotniczy kosztuje 2762 złotych. Biletyw promocji można zakupić od 2762 złotych, a sprzedawane są od 22 lutego. Loty odbywają się od początku maja do końca czerwca. Ostatni lot powrotny będzie odbywał się 27 września. Pasażerowie minimalnie mogą być w Ameryce trzy dni lub niedzielę. Natomiast maksymalnie mogą tam zostać do sześciu miesięcy. Jeśli chcemy lecieć z Warszawy, najdogodniejszą przesiadką będzie Frankfurt. Wyloty realizowane są z wielu lotnisk w Polsce jak Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań i Rzeszów.

Lufthansa znana jest z wysokiej jakości usług , dogodnych połączeń, bogatej siatki kierunków. Swoim wiernym klientom często oferuje ciekawe promocje w różne zakątki Europy i świata. Oprócz gorących cen za bilety do Ameryki oferuje także inne zniżki. Ostatnio niemieckie linie lotnicze zaproponowały ciekawe ceny do Pekinu. Dla fanów Portugali Lufthansa także obniżyła ceny biletów do Lizbony. W tym mieście można skosztować kuchni regionalnej, a także poznać prawdziwy klimat tego państwa. Inne kierunki objęte gorącymi cenami to Londyn, Dallas, Denver, Filadelfia, Calgary czy Seatle. Podróżując z Lufthansą pasażerowie mogą zbierać mile, które mogą być zmienione na nagrody lub upusty w biletach lotniczych. Z nagród mogą skorzystać sami klienci, lub osoby, którym zostaną im przekazane. Zbierając mile można także skorzystać z oferty tanich hoteli. Mimo, że sama cena biletu jest znacznie droższa, niż na przykład w tanich liniach lotniczych, korzyści naprawdę będą bardzo atrakcyjne dla każdego klienta. Bilety- nagrody można także wykorzystać na kierunki obsługiwane przez linie Germanwings.

Ta linia oferuje ponad 70 atrakcyjnych miejsc w Europie. W tym znajduje się Rzym, Barcelona, Salzburg czy Split. Na bilety do Niemiec należy przeznaczyć około 25 mil, natomiast na pozostałe europejskie miasta około 30 mil. Germanwings najczęściej startuje z Berlina, Hamburga, Dortmundu , Kolonii i Stuttgartu. W tym programie znajdują się miedzy innymi polskie linie lotnicze LOT. W klasie ekonomicznej pasażerowie mogą już lecieć za 10 000 mil, natomiast w klasie biznes za 20 000 mil. Jeśli pasażer nie ma wystarczającej ilości mil, może je dokupić i cieszyć się w wczasami w atrakcyjnej cenie. W promocji milowej można jechać obecnie z Polski do Belgradu. Zamiast 30000 mil oddaje się tylko 10 000. Z Polski do Kalingradu zamiast 40 000 stracimy tylko 25 000 mil. Trasa z Polski do Bejrutu kosztuje 10 000 mil, natomiast poza promocją 40 000 mil.

Samolotem do Ameryki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X