Bilety lotnicze do Sydney

by admin on October 24, 2011

Sydney uważane jest za jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Stanowi centrum kulturowe, turystyczne i gospodarcze całego kraju. Symbolem i głównym miejscem jest Opera. Cały ryneczek tego miasta nie jest zbyt duży, skąd można go zwiedzić spacerem. W mieście znajduje się także nowoczesne centrum komercyjne, w którym znajdują się drapacze chmur. Miejscem rozrywki w mieście jest Darling Harbour, w którym znajduje się mnóstwo hoteli, restauracji i uroczych kawiarni. Duża atrakcją jest akwarium morskie z ogromnym ogrodem botanicznym. W przylegającym do akwarium zoo możemy zobaczyć miedzy innymi kangury i misie koala.

Bilety lotnicze do Sydney

W Sydney znajduje się Harbour Bridge czyli największy most Łukowy na świecie. Dla turystów zorganizowano dodatkowa atrakcję w postaci wchodzenia na szczyt łuku. Z Sydney Tower możemy podziwiać przepiękną i malowniczą panoramę miasta. W promieniu 50 kilometrów znajdują się Błękitne Góry, które swoją nazwę zawdzięczają olejkom eukaliptusowym. Wszystkie biura podróży nawet lokalne biura organizują turystom taką przejażdżkę, gdyż jest to naprawdę niezapomniane przeżycie, w pełnym stopniu oddające klimat tego miasta.

Bilety lotnicze do Sydney możemy kupić teraz w promocyjnych, atrakcyjnych cenach. Do Sydney opłaca się na razie najbardziej lecieć z Frankfurtu. Wiele linii lotniczych oferuje znaczne obniżki cen przed świętami. Z Frankfurtu taniej pojedziemy do Kapsztadu i Dubaju- największego miasta Emiratów Arabskich. Promocje obejmują także kierunki europejskie, szczególnie z niemieckich miast. Z Berlina polecimy taniej do Rzymu lub Paryża. Z Kolonii proponuje się tanie połączenie do Zurychu. Loty z Niemiec to korzystna opcja dla Polaków mieszkających na zachodzie. Bilety lotnicze do Niemiec możemy kupić u tanich przewoźników, również po bardzo atrakcyjnych cenach.

Wiele promocji dotyczy lotów przedświątecznych, co oznacza że jeszcze w zimie możemy wybrać się na krótki wypad połączony ze świątecznymi zakupami. Duża konkurencja na rynku lotniczym sprawiła, że możemy liczyć na wiele ofert, gdyż każdemu przewoźnikowi zależy na pozyskaniu jak największej ilości klientów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X