Easy jet-tanie linie o drogim standardzie

by admin on June 2, 2011

Easy jet to tania linia lotnicza, która z irlandzkim Ryanairem konkuruje o tytuł najpopularniejszej i najchętniej rezerwowanej przez pasażerów. Easy jet wykorzystuje wiele samolotów. Mimo, że funkcjonuje jako niskobudżetowy przewodnik oferują większą jakość usług i dba o komfort pracowników. Przede wszystkim te linie lotnicze korzystają z większych lotnisk. Inni przewoźnicy raczej wykorzystują bazy na peryferiach miasta, co jest związane z przymusem wynajmu samochodów, lub szukania hotelu z dala od centrum. Easyjet sprzedają zawsze ponad 80% miejsc na pokładzie. Z pewnością wpływ ma na to poważne i wyrozumiałe traktowanie klienta. W razie spóźnienia na samolot, można polecieć następnym. Jeśli przybędziemy na lotnisko zbyt wcześnie możemy lecieć także wcześniej niż to było planowane Oprócz tego te linie dają możliwość wykupu biletu lotniczego tylko w jedną stronę , po to by pasażer miał możliwość swobodnego szafowania terminami. Główną bazą tej linii jest London Gatwick. Z pewnością zaletą jest także to, że Easy jest ma bardzo młodą flotę. Średni wiek samolotów to około trzy lata. Poza tym ich konstrukcja sprawia, że powodują mniej hałasu i mniejsze zanieczyszczenie niż inne linie lotnicze.

Easy jet

Od 2011 roku Easy Jet sprezentowała ciekawą ofertę dla klientów biznesowych. Pasażerowie mogą do dwóch godzin przed wylotem zmienić godzinę i dostosować ją do swoich potrzeb. Nowy termin musi być na tydzień przed lub trzy tygodnie po wcześniej zarezerwowanej dacie. Klienci tylko z bagażem podręcznym będą obsługiwani szybciej.

Easy jet oferuje także połączenie z Aberdeen do Londynu Gatwick. Od czerwca 2011 te loty będą odbywały się codziennie. Z tego miejsca będą także możliwe loty na London Luton. Trzy razy w tygodniu zostaną także uruchomione loty do Aten. Od 19 września będzie także można latać na Teneryfę. Połączenia będą realizowane przez nowe Airbusy A320. W Glasgow nowy samolot zastąpi dotychczasowe stare cztery przewoźniki. Easy jet zwiększa swoją flotę aż o 15 airbusów. Ta linia cieszy się bardzo dużą popularnością właśnie dlatego, że przy niskich cenach za bilety lotnicze , pasażerowie mogą cieszyć się dużym komfortem, na miarę tradycyjnych, droższych linii lotniczych.

Easy jet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X