Egipski hotel Alf Leila Wa Leila

by admin on June 15, 2015

Alf Leila Wa LeilaAlf Leila Wa Leila to hotel zlokalizowany we wschodnim Egipcie dokładnie w mieście Hurghada, dokąd kursuje wiele samolotów z Polski, szczególnie latem. Hotel jest jednym z najbardziej wyróżniających się tego typu obiektów. Architektonicznie jego orientalna stylizacja, dwupiętrowe pawilony tworzące patio, baseny i ogrody w całości tworzą realny baśniowy pałac rodem z „Tysiąca i jednej nocy”.

W środku „dworu” do dyspozycji gości znajduje się ponad 400 hotelowych pomieszczeń wyposażonych w część wypoczynkową z biurkiem i łazienkę. Standardowe dostępne sprzęty to telewizor(telewizja satelitarna), telefon, bezprzewodowy Internet, suszarka do włosów. W większości pokoje są dwuosobowe jednak za odpowiednią dopłatą możemy zarezerwować sobie pokój rodzinny 2+2. Pomieszczenia są jasne, przestronne bogate w duże balkony ukazujące prawdziwe piękno egipskiego krajobrazu. Za dobę w tym hotelu w przybliżeniu zapłacimy około 255 zł, co w porównaniu z cenami hoteli w Arabii Saudyjskiej jest dość mało.

Na terenie obiektu znajduje się aż 8 basenów (w tym trzy podgrzewane w sezonie zimowym), czynne centrum handlowe, dyskoteka, kantor a nawet teatr. Ponadto goście Hotelu Alf Leila Wa Leila mają do własnej dyspozycji leżaki, parasole i ręczniki znajdujące się na pobliskiej plaży i przy basenie.

Bardzo mocno polecane są hotelowe formuły All Inclusive. Jeżeli chodzi o wyżywienie mamy wówczas zagwarantowane śniadania, późne śniadania, obiady, kolacje i późne kolacje. Napoje ze względu na panujące w mieście wysokie temperatury dostępne całodobowo w barze Tamraya. Oferta All Incusive obejmuje swoją działalnością także gry i zabawy sportowe. Program animacyjny zawiera pełen pakiet rozrywki- siatkówka, tenis, fitness, jazda konno, a za niewielką dopłatą można skorzystać z bilardu, jacuzzi, sauny czy miejscowego centrum nurkowania.

Alf Leila Wa LeilaWieczorami ściany Alf Leila Wa Leila przenikają starożytne egipskie duchy. Po zachodzie słońca odbywają się specjalne spektakle „światło i noc” opowiadające niesamowitą, tajemniczą historię Egiptu. Na przedstawienie serdecznie zapraszani są wszyscy hotelowi goście.

Dojazd do Hotelu Alf Leila Wa Leila nie jest trudny. Obiekt oddalony jest zaledwie 20 minut od międzynarodowego portu lotniczego w Hurghadzie i 25 minut od centrum miasta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X