First minut na majówkę do Chorwacji

by admin on January 21, 2013

ChorwacjaChorwacja to kraj, który cieszy się ogromna popularnością wśród urlopowiczów. Przepiękne panoramy miast, czyste plaże i ciepła woda, sprawiają, że co roku przybywa tu mnóstwo turystów. Bardzo popularnym ośrodkiem turystycznym jest Dubrownik. Patronem tego miasta jest Błażej z Sebasty. W Dubrowniku znajdują się liczne muzea a także wiele imprez artystycznych o charakterze międzynarodowym. Stare miasto Dubrownika znajduje się na światowej liście dziedzictwa Unesco. Do zabytków należy Pałac Sponza, renesansowy kościół świętego Zbawiciela, a także najstarsza apteka w Europie. Dużą atrakcją są także zabytkowe studnie.

Tanie loty w Eurolocie

Eurolot już myśli o pozyskaniu klientów na kolejny rok. Dlatego oferuje bilety lotnicze do Chorwacji na majówkę w atrakcyjnych cenach. Mimo że dopiero rozpoczął się sezon zimowy już teraz możemy kupić bilety lotnicze na majówkę w taryfie first minut. First minut to oferta dla ludzi, którzy są zdecydowani na wczasy a nie chcą czekać do ostatnich chwili z rezerwacją. Bardzo opłaca się ta taryfa dla grup zorganizowanych. W taryfach first minut bilety są najtańsze, następnie przewoźnicy windują ceny ku górze. Można zaczekać także do końca sprzedaży biletów lotniczych i w ofercie last minut znów kupić je w niskich cenach. Eurolot oferuje także atrakcyjne połączenia na zimę. Między innymi polecimy do Salzburga czy Popradu. Poprad włączył Eurolot do swojej siatki połączeń w zeszłym roku. Jest to bardzo dobra i tania alternatywa dla szwajcarskich Alp. Poprad posiada wiele wyciągów a także jest znanym, narciarskim kurortem turystycznym. Dlatego w tym roku także Eurolot przedstawił ofertę tanich lotów na Słowację. Ponadto Eurolot pomaga załatwić zniżki na wyciągi i hotele w tym kurorcie.

Zimowe wczasy w Weronie

Eurolot do tej pory oferował przeloty krajowe. Jego popularność wzrosła jednak do tego stopnia, że możemy szukać połączeń zagranicznych. Eurolot oferuje także bilety lotnicze do Werony, romantycznego włoskiego miasteczka. Werona ma swój niepowtarzalny klimat. Możemy zwiedzić tutaj grób Julii a także słynny balkon, na którym rozgrywała się scena z dramatu Szekspira. Eurolot wspomaga polskie linie lotnicze w przelotach krajowych. Warto skorzystać z jego usług, szczególnie zważając na korzystne zniżki. Eurolot oferuje korzystne ceny dla dzieci i młodzieży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X