Jesień z liniami lotniczymi

by admin on October 1, 2012

Easy jetObecnie możemy liczyć na wakacyjne last minut w wielu liniach lotniczych. Ostatnie promocje, obniżki na hotele, to wszystko czeka na tych, którzy jeszcze czekają na wakacyjne przygody. Koniec lata przynosi mnóstwo obniżek cen zarówno u regularnych przewoźników, jak i u tanich linii lotniczych. Wielu z nas jednak woli poczekać aż tłumy turystów znikną ze znanych kurortów i wolą wybrać się na wczasy jesienią. Dla takich urlopowiczów szereg promocji oferują linie easy jet.

Easy jet oferuje między innymi tanie loty do Edynburga. To miejsce jest mieszanką dawnych stylów architektonicznych a także posiada wiele elementów z czasów gregoriańskich. Edynburg posiada liczne hotele, które znajdują się w pobliżu największych atrakcji turystycznych miasta. Easy jet oferuje także bilety lotnicze do Paryża, miasta zakochanych. Paryż to najpiękniejsza stolica naszego kontynentu. Spacery nad Sekwaną, słynna wieża Eiffla, a także mnóstwo innych atrakcji czeka na każdego o każdej porze roku. Paryż jest atrakcyjny zarówno zimą jak i letnią porą. Warto jednak wybrać się tutaj jesienią z easy jet, gdyż w czasie gorączki wakacyjnej czekają nas długie i uciążliwe kolejki. Brytyjskie linie lotnicze oferują także promocje weekendowe, między innymi do Belfastu. Tutaj znajdziemy mnóstwo zabytków, a także antyczne katedry i przepiękny zamek.

Easy jet należy do najbardziej ekologicznych i ekonomicznych linii lotniczych. Obecnie funkcjonuje jako najlepszy niskobudżetowy przewoźnik na naszym kontynencie. Skrzydła samolotów tej linii pokrywa specjalny materiał, który ogranicza wprowadzenie do powietrza szkodliwych substancji. Easy jet w Polsce lata tylko z portu lotniczego w Krakowie. Oferuje tanie loty także do Londynu. Warto wraz z easy jet polecieć do tej kosmopolitycznej stolicy i skorzystać z licznych wyprzedaży. Maniakom zakupów poleca się Londyn pod koniec wakacji, gdyż wiele produktów możemy tam zakupić za grosze. Ponadto Londyn posiada cztery obiekty, które znajdują się na światowej liście dziedzictwa Unesco.

Comments are closed.

X