Jubileusz Easy Jet

by admin on June 29, 2011

Easy Jet to jedna z największych europejskich tanich linii lotniczych. W Polsce loty realizowane przez ta linię odbywają się z Krakowa. Główne porty lotnicze to London Luton, London Gatwick, Charles de Gaulle, Mediolan Malpensa, Bazylea, Dortmund i Lyon. Ostatnio Easy Jet obchodził swój jubileusz, z okazji przewiezienia 50 milionów pasażerów w ciągu jednego roku. Szczęśliwą, milionowa pasażerką została turystka z Londynu, która leciała do rodziny we Francji. Na lotnisku czekała na nią niespodzianka w postaci szampana, a także podwójnego lotu na wybraną przez siebie trasę, obsługiwaną przez Easy Jet. Rosnąca popularność zmotywowała przewoźnika do działania. Te linie z roku na rok otwierają nowe połączenia a także charakteryzują się ciekawą ofertą i różnorodnością kierunków. Pasażerowie obdarzają Easy Jet dużym zaufaniem, o czym świadczy fakt, że w samym miesiącu styczniu z ich usług skorzystało cztery miliony pasażerów. Easy Jet odznaczają się burzliwą historią. Na rynku podniebnym istnieją od 1995 roku. Na początku loty obsługiwały dwa samoloty. Obecnie ich flota to prawie 200 przewoźników. Easy Jet lata na 552 liniach wożąc pasażerów do 30 krajów świata.

Easy Jet promocje

Na okres zimowy aż do końca marca 2011 oferuje przeróżne promocje na bilety lotnicze. Z Krakowa można polecieć codziennie do Bristolu i Londynu. Aż cztery razy w tygodniu realizuje loty do Edynburga. Bilet lotniczy do Liverpoolu można zarezerwować od 85 złotych. Plan zarządu Easy Jet przewiduje wzrost klientów o 13 % w porównaniu rokiem 2010. Linie lotnicze pragną urozmaicić połączenia zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w całej Europie. W bliższej perspektywie do października 2011 Easy Jet ma przewieźć 40 milionów pasażerów. Pragnie także zwiększyć częstotliwość lotów do takich popularnych miejsc jak Amsterdam, Manchester, Barcelona, Genewa i Paryż. Easy Jet otwiera także nowe trasy z portu lotniczego London Gatwick do Ammanu, Izmiru, Bolonii, Werony, czy Sevilli. Oferta, jaką przygotowano na tegoroczną wiosnę obejmuje najwięcej kierunków i połączeń w całej historii linii lotniczej. Sukces linia chce osiągnąć przez dbałość o klientów biznesowych, jak i tych podróżujących klasą ekonomiczną. Wybierając się na wczasy w najbliższych miesiącach warto śledzić promocję na stronie przewoźnika.

Easy Jet promocje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X