Kod zniżkowy Lufthansy

by admin on March 8, 2011

LuftnahsaLufthansa postanowiła zrobić niespodziankę swoim wiernym pasażerom i umożliwiła zdobycie kodu zniżkowego. Z owym kodem bilet lotniczy może być tańszy nawet o 80 złotych. Oferta jest dość atrakcyjna, gdyż obejmuje wyloty z Polski. Kod należy zarezerwować do końca lutego. Realizacja podróży będzie odbywać się do końca czerwca 2011 roku.

Podróżni, którzy niebawem planują wczasy lub wyjazd służbowy powinni jak najszybciej zainteresować się ta okazja, gdyż ostatnio przy podarowaniu kodów przez Lufthansę, pula rozeszła się nadzwyczaj szybko. Należy zaznaczyć, że zniżka obejmuje tylko bilet lotniczy, a nie żadne opłaty czy podatki. Lufthansa to linia, która wciąż się rozwija, nawet mimo trudności na rynku. Dzięki tym niemieckim liniom lotniczym Ameryka, nigdy wcześniej nie była tak blisko jak teraz. Od maja 2011 roku Lufthansa zaczyna realizować codziennie połączenia z San Francisko. Wraz z nowym kierunkiem Lufthansa daje do użytku już siódmy Airbus 380. W pierwszej klasie znajduje się osiem luksusowych miejsc, o najwyższym standardzie i bardzo rozwiniętej technologii. Klasa ekonomiczna to także duży luksus dla podróżnych.

Wygodne, skórzane fotele wraz z wbudowanymi monitorami. Oprócz San Francisko, standardowe samoloty latają każdego dnia do Tokio. Lufthansa realizuje także połączenia trzy razy w tygodniu do Pekinu. Od 16 lutego z tą linią lotniczą codziennie pasażerowie mogą dostać się do Johannesburga. Kupując bilet lotniczy do Nowego Jorku , od 28 lutego będzie można nowym Airbusem 380 polecieć w poniedziałki i piątki. Miesiąc później, czyli pod koniec marca, częstotliwość tych lotów zostanie zwiększona. Prawdopodobnie w połowie kwietnia nowy samolot będzie latał do Nowego Jorku codziennie.

Pierwszą trasą jaką wykona Airbus 380 będzie realizacja połączenia Frankfurtu z Nowym Jorkiem. Obecne promocje w Lufthansie obejmują wiele miast europejskich. Bilet lotniczy do Mediolanu możemy kupić w cenie 150 złotych. Za 399 złotych polecimy do Monachium, Frankfurtu, Dusseldorfu, i Londynu. Bilety lotnicze do Dublina kosztują 585 złotych, zarówno z Warszawy jak i Krakowa. Za 619 złotych polecimy między innymi do Drezna, Wenecji, Bremy, Zurychu, czy Wiednia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X