Lataj w styczniu Easy Jet

by admin on May 18, 2011

BelfastZima zamroziła wiele połączeń we wszystkich kierunkach świata. Komplikacje na lotniskach we Frankfurcie, czy na Wyspach zaowocowały szumem komunikacyjnym w całej Europie. Podróżni mimo zabukowanych z wyprzedzeniem biletów lotniczych byli skazani na noclegi w terminalach lub szukania hotelu, zamiast powrotu do domu. Wielu klientów nie dotarło na czas na święta do swoich rodzin. Linie lotnicze jak Lufthansa, czy British Airways odnotowały milionowe straty z powodu przestoju w wylotach. Brak organizacji w portach lotniczych oraz nieodpowiednie przygotowanie na opady śniegu z pewnością odbiły się na zaufaniu klientów. Dlatego linie lotnicze dokładają wszelkich starań aby zrekompensować starty i sobie i klientom. Linia Easy Jet zaoferowała nową usługę. Pasażerowie mogą całkowicie darmowo zmienić datę rezerwacji wylotu w obydwie strony. Oprócz tego można zmienić lotnisko docelowe na inne , które obsługiwane jest przez tą linię lotniczą. Wybór rozkłada się na ponad 120 lotnisk w 30 różnych krajach. Niedawno linia Easy Jet obchodziła swoje 15 urodziny. Przez to również zaoferowała specjalna ofertę. Przez kilka dni linia podarowała klientom loty z 35% zniżką. Oprócz tańszych biletów lotniczych, upust obowiązywał także wynajem samochodu oraz rezerwację hotelu.

BelfastEasy Jet obniżył także cenę lotów z Krakowa do Liverpoolu i Krakowa do Paryża. Bilety lotnicze wynosiły 85 złotych. W tej cenie zawierał się przelot w jedną stronę, opłaty lotniskowe a także koszt bagażu podręcznego. Promocja była ważna aż do wyczerpania biletów. Z Krakowa z ta linią można lecieć także do Belfastu. Cena to niecałe 100 złotych. Warto wybrać się tam szczególnie w styczniu, tym bardziej za taka niska cenę. W Polsce wtedy trwa jeszcze okres kolędowania, ale święta już nalezą do przeszłości. W Irlandii natomiast rozpoczyna się wtedy świąteczny czas. Małe Boże Narodzenie odbywa się wtedy, gdy w Polsce Święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia. Oprócz tego w tym czasie obchodzi się w Irlandii święto kobiet. Wtedy mężczyźni przejmują obowiązki od swoich żon , a kobiety spotykają się w pubach i restauracjach na chwilę relaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X