Nowe połączenia w liniach lotniczych Finnair

by admin on June 20, 2011

linie lotnicze FinnairFinnair od końca maja 2011 roku rusza z nowymi połączeniami między Singapurem a północną Europą. Sam Singapur jest bardzo dobrym przesiadkowym miejscem, gdyż można z niego dotrzeć do Malezji czy Indonezji. Singapur składa się z wysokich wieżowców. A w centrum miasta znajduje się stara dzielnica kolonialna. Mimo specyficznej architektury Singapur dysponuje wieloma miejscami do wypoczynku. Znajduje się tutaj wiele gmachów rządowych, hoteli, klubów sportowych i luksusowych apartamentów. W Singapurze istnieje wiele świątyń, miedzy innymi buddyjskie i taoistyczne. Singapur nazwany jest inaczej miastem Lwa.

Latem, siatka Finnair zostanie rozbudowana o 74 połączenia. Obsługiwane będą połączenia do 10 azjatyckich miast: 12 lotów tygodniowo do Hongkongu, 7 lotów tygodniowo Tokio, Osaki,Nagoi, Seulu, Pekinu, Szanghaju, Bangkoku i Singapuru oraz sześć lotów do Delhi. Lecąc z Warszawy i przesiadając się w Helsinkach podróżni pokonają te trasy w sposób najszybszy. Żadna inna linia lotnicza, nie oferuje tak sprawnego połączenia. Finnair oferuje szybkie i bezpośrednie połączenia z Azją.

Od końca marca Finnair otwiera także kilka połączeń sezonowych. Będzie Kraków-Helsinki. A także przy współpracy z Finncom, będą także możliwe loty do Gdańska. Helsinki to najważniejszy port przesiadkowy fińskich linii lotniczych.

Fińskie linie lotnicze, należą do najstarszych przewoźników na świecie, a ich historia sięga 1923 roku. Finniar oferuje loty międzykontynentalne do 12 miejsc na świecie. Na terenie Europy obsługuje 39 miejsca, a w samej Finlandii 19. Oprócz tego Finnair może poszczycić się rozbudowaną flotą, a także profesjonalna obsługą.Za co w dużej mierze jest szanowany przez wielu pasażerów. Każdy członek załogi zna kilka języków obcych, potrafi udzielić pierwszej pomocy, a także ma dokładne informacje na temat usług pokładowych. Dodatkowo na trasach międzykontynentalnych całą załogą kieruje intendent.

Ponadto Finnair od tego roku wprowadził nowa ofertę, skierowana do użytkowników telefonów komórkowych. Poprzez komórkę, można dostać wiele informacji i wskazówek dotyczących podróży. Dzięki temu latanie liniami Finnair stanie się jeszcze bardziej przystępne i bezpieczne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X