Nowości w tanich liniach lotniczych

by admin on November 29, 2012

Koniec roku a także okres świąteczny i sylwestrowy to czas wiele promocji wśród linii lotniczych. Nie tylko w ofertach last minut możemy załapać się na wczasy zimowe, przewoźnicy dają możliwość już teraz zaplanować majówkę czy wakacje. Ten okres jest czasem wielu wyprzedaży w tanich liniach lotniczych.

Tanie linie lotnicze

Oferta Ryanair

Irlandzki przewoźnik jak zawsze oferuje najtańsze ceny biletów lotniczych. Od 12 listopada Ryanair zaoferował ponad 100 000 biletów zaczynających się od ceny 12 funtów. Loty będą realizowane od poniedziałku do czwartku. Aby tanio poelciec wystarczy zarezerwować lot na stronie linii lotniczej a także podróżować tylko z bagażem podręcznym. Tanie loty po Europie będą realizowane przez cały grudzień.

Europa z wizz air

Wizz air ogłosił tanie loty do Londynu z nowego lotniska w Lublinie. Nowy port lotniczy już niebawem zacznie funkcjonować a główni przewoźnicy to wizz air i Ryanair. Węgierskie linie lotnicze ostatnio obchodziły huczny jubileusz. Mogą pochwalić się już sześciomilionowym obsłużonym pasażerem. Z Gdańska będzie możliwe jeszcze więcej lotów a także ich większa częstotliwość. Wizz air dokłada czwartego airbusa A320 do tego portu lotniczego.

Bilety lotnicze do Londynu

Londyn to najbardziej kosmopolityczne miasto naszego kontynentu. Posiada wiele obiektów umieszczonych na liście dziedzictwa Unesco. Jest także miastem pełnym kulturowych miejsc jak opery, filharmonie, teatry. Bilety lotnicze do Londynu oferuje wizz air, Ryanair a także easy jet. Obecnie Londyn jest bardzo popularnym kierunkiem, szczególnie w okresie grudnia i stycznia, w którym w Londynie panuje ogromny szał cenowy. Easy jet zaoferował nowe połączenia z Krakowa do Londynu Southend. Easy jet to według wielu statystyk najpopularniejsza tania linia lotnicza. Przede wszystkim jest bardzo ekologiczna i ekonomiczna. Podobnie jak linia Norwegian bardzo dba o środowisko. Easy jet oferuje także połączenia z Belfastem i Edynburgiem w bardzo atrakcyjnych cenach. Od niedawna easy jet wprowadził system przyporządkowania miejsc danemu klientowi. Dzięki czemu easy jet ma jeszcze lepszą punktualność a także oferuje pasażerom duży komfort.

Bilety lotnicze do Berlina

Dzięki nowym połączeniom linii Air Berlin już niedługo z Warszawy będziemy mogli jeszcze częściej latać do niemieckiej stolicy. Air Berlin to po Lufthansie główne towarzystwo lotnicze Niemiec. Tanie loty do Berlina są popularne nie tylko z powodu turystyki, ale także z tych połączeń korzystają klienci biznesowi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X