Odwołane loty do Kijowa – Wizz Air

by admin on March 20, 2014

Wizz Air oferuje bezpłatną zmianę lotu bądź anulowanie rezerwacji na bilety lotnicze do Kijowa. Jak do tej pory jest to jedyna linia lotnicza, która oferuje taką usługę darmowo, choć wszystkie linie rezygnują z tych lotów. Powodem jest niebezpieczna sytuacja polityczna, która ma miejsce na Ukrainie. Aby anulować lot należy skontaktować się z biurem obsługi. Zaraz za wizz air, taką opcję udostępnia Lot, który rezygnuje z połączeń z portem lotniczym do Kijowa i do Lwowa. Ukraina w ostatnim czasie stała się bardzo popularnym kierunkiem, dlatego sytuacja polityczna z pewnością znowu cofnie turystykę w tym kraju. Coraz więcej, szczególnie tanich linii lotniczych zaczęło oferować połączenia z Ukrainą, z powodu wielu zabytków i atrakcji turystycznych. Pasażerowie również chętniej wybierali ten kraj na wczasy, gdyż na zachodzie panuje ogromny przepych, szczególnie w miesiącach wakacyjnych.

Wizz Air

Wizz Air - nowa jakość

Wizz Air jest bardzo znaną linią lotniczą przede wszystkim jeśli chodzi o siatkę połączeń w tanich lotach. Główną siedzibę ma na lotnisku w Budapeszcie. Wizz air jest bardzo znany także w Polsce. Oferuje sporo połączeń z lotniskiem w Gdańsku czy Katowicach. Wizz air otworzył sporo połączeń z Norwegią, między innymi oferuje bilety lotnicze do Oslo, Stavanger a także do Bergen. Węgierski przewoźnik konkuruje z linią Ryanair i jako tanie linie lotnicze zagrażają regularnym przewoźnikom, na przykład linii Lot. Przedstawiciele taniego latania są bardzo popularne na rynku lotniczym, gdyż pasażerowie zwracają uwagę szczególnie na cenę. Bardzo wiele ofert wizz air ma na obniżki cen na bilety lotnicze do Budapesztu, który jest główną bazą a także wspaniałym miejscem na wczasy. Budapeszt jest miastem pełnym zabytków, a także wspaniałej atmosfery. Hotele w Budapeszcie nie należą do najtańszych, jednak na obrzeżach miasta znajdziemy tańsze hostele i pensjonaty. Węgry słyną także z wyśmienitej i bardzo dobrej kuchni a także wspaniałych win, których możemy zakosztować w hotelach i restauracjach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X