Promocyjne ceny w węgierskich liniach lotniczych

by admin on May 5, 2011

Wizz Air po raz kolejny zajął wysokie miejsce wśród rankingu najczęściej wybieranych linii lotniczych wśród Polaków. Od lat przoduje Lot, którym chęć podróży deklaruje co piąty Polak. Drugie miejsce zajmują tanie linie lotnicze Ryanair i Wizz Air, które są najpopularniejszymi przewoźnikami wśród naszych Polaków szczególnie w okresach wakacyjnych na trasach europejskich.

Promocje Wizzair

Obecnie w promocji Wizz Air ceny biletów lotniczych rozpoczynają się od 30 złotych. W Polsce te linie korzystają z lotnisk w wielu miastach jak Warszawa, Katowice, Łódź, Poznań, Gdańsk i Wrocław. Z Warszawy tanio można polecieć do Paryża, Doncaster i Glasgow. Z Katowic do Malme, Sztokholmu i Corck. Z Poznania nawet za 15 złotych polecimy również do Sztokholmu, Oslo, a bilet lotniczy do Dortmundu kupimy w cenie 30 złotych. Z Gdańska realizowane będą połączenia do Goteborg, Arthus, Stavanger. Do Dortmundu polecimy również z Łodzi i Wrocławia.

Najlepiej rezerwacji biletów lotniczych należy dokonać na stronie Wizz Air. Płatności trzeba dokonać za pomocą przelewu. Jeśli wybieramy się w kilkudniową podróż warto spakować się tylko do bagażu podręcznego, aby maksymalnie zredukować dodatkowe koszty.

Wizz Air podobnie jak i inne tanie linie lotnicze maksymalnie obniżają koszty, stąd cena biletów jest tak niska. Głównie korzystają z mniejszych lotnisk na peryferiach miasta. Jednak jednocześnie z rezerwacją biletu można sprawdzić ceny wynajmu samochodu, bądź dostać się do centrum taksówką lub specjalnymi autobusami. Niedaleko lotnisk można także znaleźć ofertę tanich hoteli, a później poruszać się po mieście dzięki dobrze rozbudowanej, w europejskich miastach, komunikacji. Mimo, mniejszej wygody i komfortu, którego brakuje u niskobudżetowych przewoźników ceny za przelot z pewnością same w sobie potrafią przekonać do skorzystania z takiej oferty . Tanie linie lotnicze często oferują przeloty za kilkanaście złotych, przez co warto śledzić promocję na stronach linii. Konkurent Wizz Air, irlandzki przewoźnik- Ryanair jest mistrzem biletów za kilka złotych. Niedawno można było skorzystać z zakupu biletu po cztery euro, a historia pamięta nawet sprzedaże biletów po 5 złotych. Aer Lingus z kolei z okazji irlandzkiego dnia świętego Patryka obniżył cenę wszystkich wykonywanych połączeń o 20 %.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X