Przeloty czarterowe na wakacje

by admin on June 28, 2013

BułgariaW okresie wakacyjnym możemy skorzystać z tanich przelotów czarterowych. Już za 197 złotych polecimy do Bułgarii, a za 297 złotych do Turcji. W ofercie przelotów czarterowych jest także Maroko i Tunezja. W cenie biletu lotniczego mamy ubezpieczanie a także bagaż rejestrowany.

Wczasy w Bułgarii

Bułgaria zlokalizowana jest w środkowej części Półwyspu Bałkańskiego. Można zaobserwować tutaj różne ukształtowanie terenu. Jedną z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych są Złote Piaski położone 18 kilometrów od Warny przy wybrzeżu Morza Czarnego. Kurortu znajdują się na obszarze Parku krajobrazowego Złote Piaski. Znajduje się 69 hoteli, a także obiekty sportowe i restauracje. Złote Piaski mogą poszczycić się Niebieską Flagą. Można skorzystać tutaj z czystych, złocistych plaż. Złote piaski to wymarzone miejsce na wczasy, również z dziećmi. Możemy skorzystać tutaj z nart wodnych, wind surfingu, wypożyczalni rowerowych, jazdy konnej a nawet strzelania z łuku. Zmęczeni opalaniem, możemy w bardzo aktywny sposób spędzić wolny czas. W amfiteatrze odbywa się wiele koncertów i festiwali. Bardzo dużo turystów spędza wczasy w Burgas. Jest to czwarte co do wielkości miasto Bułgarii. Sama w sobie ta miejscowość nie ma zbyt wielu walorów turystycznych, jednak jest to bardzo dobra baza do wypadów do wielu innych kurortów. Warto w Burgas zrobić zakupy, gdyż możemy natrafić tutaj na wiele ciekawych promocji. Bułgaria jest bardzo popularna na wakacje, w związku z ciekawymi miejscowościami, bogatą historią i wieloma zabytkami. Ponadto Bułgaria jest stosunkowo tania w porównaniu do innych miejsc w Europie. Oprócz przelotów czarterowych możemy skorzystać także z innych opcji linii lotniczych.

Tanie loty do Bułgarii

Bułgaria jako popularny ośrodek wakacyjny jest także dobrze znana różnym przewoźnikom. Z portu lotniczego w Warszawie i w Katowicach możemy udać się do Bułgarii linią wizz air. Loty będą oferowane od 18 czerwca, trzy razy w tygodniu. Do Bułgarii polecimy także z Lotem z Bydgoszczy, Poznania, Gdańska, Rzeszowa, Wrocławia i Szczecina. Z portu lotniczego w Krakowie możemy skorzystać z oferty linii Air Berlin. Przewoźnik Bulgaria Air łączy Warszawę z Burgas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X