Tanie linie lotnicze- oferty na wakacje

by admin on March 31, 2015

sicilliaBardzo wielu turystów decyduje się na samodzielne wakacje poza biurem podróży. Mimo że wiele biur oferuje nam ciekawe oferty, bardzo często sami chcemy dokonać rezerwacji hoteli a także zaplanować cały pobyt. W siatce połączeń linii Ryanair czy wizz air znajdziemy naprawdę wiele ciekawych ofert. Tanie latanie bardzo często oferuje przeloty przesiadkowe.

Sycylia z Gdańska

Sycylia uważana jest za Perłę Morza Śródziemnego. Przepiękna, włoska wyspa od lat zachwyca wielu turystów. Sycylia posiada wspaniałe obiekty turystyczne jak Syrakuzy, miasteczko Taorminę a także możemy stąd pojechać na Etnę. Etna jest to jedyny czynny wulkan, z którego możemy podziwiać przepiękne widoki całej Sycylii. Bilety lotnicze na Sycylię możemy kupić z Gdańska, przesiadamy się w Goteborg. W tej podróży możemy skorzystać z linii wizz air i ryanair. Włochy to ulubiony kraj linii Ryanair. Bardzo często oferuje promocje na bilety lotnicze do Mediolanu, Bolonii, Werony czy Wenecji. Włochy to atrakcyjny kraj, nie tylko na lato, ale także na inne pory roku. Bardzo atrakcyjnie jest tutaj na wiosnę i jesienią.

Majorka i Barcelona podczas jednych wczasów

Dzięki tanim liniom lotniczym możemy podczas jedne podróży zwiedzić zarówno Majorkę jak i Barcelonę. Bilety lotnicze do Barcelony przez cały rok rozchodzą się w bardzo szybkim tempie, gdyż jest to ekskluzywne miasto pełne zabytków. Majorka natomiast to bardzo znany kurort z piaszczystymi plażami i bogatymi hotelami.

sicilliaNorweskie fiordy z tanimi lotami

Norwegia to bardzo znany region turystyczny, głównie dla wielbicieli rybołówstwa. Najchętniej kupujemy bilety lotnicze do Oslo, ale także do innych turystycznych miejscowości, jak Trondheim, Stavanger czy Bergen. Dzięki tanim lotom możemy udać się do jednego z norweskich miast. Bardzo dużo połączeń oferuje wizz air z Gdańska i portu lotniczego w Katowicach. Oprócz tego możemy skorzystać z usług linii Norwegian z Krakowa a także linii Sas. Warto także skorzystać z przelotów krajowych po Norwegii, dzięki czemu możemy zwiedzić kilka miejsc podczas jednej podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X