Tanie linie lotnicze w góry

by admin on May 7, 2015

bavarian alphsDla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku tanie linie lotnicze oferują możliwość spędzenia przyjemnie czasu w górach. Należy pamiętać o dobrym zaopatrzeniu, ciepłych ubraniach i dawce dobrego humoru. Jeżeli znamy już doskonale polskie szlaki, warto poznać także inne zakątki tego wspaniałego miejsca. Takim krajem z pewnością jest Norwegia, w której praktycznie wszędzie na górskich szlakach można rozbić namiot i przenocować. Najbardziej znanym szlakiem jest wejście na Trolltungę. Trasa to około 12 kilometrów, dlatego warto podzielić całą wycieczkę na dwa dni. Oprócz Trolltungi, drugim miejscem godnym wspinaczki jest Preikestolen. Najpierw musimy kupić bilety lotnicze do Stavanger i stamtąd rozpocząć wycieczkę. Bilety lotnicze do Bergen i Stavanger możemy kupić w linii wizz air lub Norwegian.

bavarian alphsAlpy i Dolomity o każdej porze roku

Wielbiciele górskich szlaków powinni także odwiedzić Alpy Bawarskie. Memmingen należy do najbardziej popularnych tras wypadowych, także możemy zobaczyć Jezioro Bodeńskie i Zamek. Bilety lotnicze do Niemiec możemy zakupić w linii wizz air i ryanair. Warto także odwiedzić miasto Salzburg i spędzić miłe wczasy w austriackich Alpach. Region Pongau odznacza się aż 350 kilometrowym szlakiem wędrownym, który podzielony jest na ponad 30 etapów. Etapy mają różny stopień trudności. Tanie loty do Salzburga również znajdziemy w linii Ryanair. Piękna Wenecja kojarzy się głównie z miastem zakochanych, jednak i tutaj możemy zażyć trochę wysiłku fizycznego. 80 kilometrów od Treviso znajduje się Park Narodowy Dolomity Belluneńskie. Turystów czekają tutaj nietrudne trasy i przepiękne widoki. Dla bardziej zaawansowanych piechurów poleca się szlak na wschodzie Dolomitów. Bilety lotnicze do Wenecji znajdziemy także w linii Ryanair. Oprócz górskich szlaków można spędzić urocze chwile w samym miasteczku. Szczególnie poleca się odwiedzić Katedrę i Plac świętego Marka. Warto także zakupić pamiątki z Wenecji w postaci porcelanowych masek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X