Wczasy w Chorwacji z tanimi liniami lotniczymi

by admin on September 28, 2011

WizzAirPo zakończeniu lata większość osób straciło zainteresowanie wczasami, wyjazdami i odpoczynkiem. Jednak można jesienną chandrę zabić również ciekawym wyjazdem. W związku z tym, że pora roku nie jest typowo wyjazdowa, ceny biletów lotniczych znacznie spadają. Szczególnie niskobudżetowi przewoźnicy walczą o klientów, zachęcając różnymi promocjami i obniżkami. Już od października można wspomnieć miłe letnie chwile na wczasach w Chorwacji.

Od 1997 roku Chorwacja to coraz częściej odwiedzany region turystyczny. Mimo ze historia niezbyt łaskawie obchodziła się z tym krajem, obecnie bije rekordy popularności. Najważniejsze i najatrakcyjniejsze turystycznie miejsca jak Split czy Pula były zniszczone. Teraz Chorwacja jest jednym z najczęściej wybieranych krajów na wakacje.

WizzAirObecnie Ryanair i WizzAir oferują tanie bilety lotnicze do Zadaru. Zadar to przepiękne stare miasto, w którym zlokalizowane jest większość zabytków i atrakcji turystycznych kraju. Warto odwiedzić to miejsce w jakikolwiek sposób lubimy wypoczywać. Można tu znaleźć świetny kontakt z naturą, a także wzdłuż i wszerz zwiedzić wiele uliczek tajemniczego miasta. Starówka zlokalizowana jest na wyspie i otaczają ją grube mury. Wokół znajduje się aż pięć parków narodowych. Zadar jako pierwszy w kraju maił swoją własną uczelnię. Miejsca, których nie wolną ominąć w Zadarze to między innymi Kościół św. Donata, w którym organizowane są Zadarskie Wieczory Muzyczne. A także morskie organy, które są perełką na miarę światową. Do Zadaru można dotrzeć kilkoma drogami: powietrzną, morską i lądową.

Najlepiej bilety lotnicze do Zadaru bukować płacąc kartą Mastercard Prepaid lub poprzez kartę citi Wizz Air. Loty będą realizowane z Poznania. W jedną stronę pasażerowie będą musieli nocować w Sztokholmie, stąd można pomyśleć o wynajmie taniego hotelu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X