Więcej czasu na odprawę w Wizz Air

by admin on November 5, 2012

Tanie linie lotnicze coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na niższe ceny za bilety lotnicze, ale także na lepszy komfort dla podróżnych. Wizz air wprowadził dogodna zmianę, która dotyczy odpraw. Do tej pory pasażerowie musieli odprawiać się siedem dni przed podróżą. Oznaczało to, że w czasie wakacji musieliśmy niejednokrotnie szukać miejsca, gdzie moglibyśmy wydrukować kartę pokładową, co nie było zbyt wygodne podczas spędzania wczasów. Teraz wizz air zezwala na odprawę aż czternaście dni przed planowanym lotem.

Wizz Air

Tanie linie lotnicze dla pasażerów

Coraz więcej usług pojawia się u przedstawicieli taniego latania. Przede wszystkim jest to więcej miejsca na pokładzie, gdyż zarówno Ryanair jak i wizz air zezwalają na dopłatę za podwójne miejsce, czy dodatkowe miejsce na nogi. Linie zezwalają także na samodzielny wybór miejsc. Ten sposób bardzo dobrze sprawdził się w liniach easy jet. Easy jet bardzo dobrze dba o klientów, ale nie tylko. Jest jedną z nielicznych linii lotniczych, które zwracają szczególną uwagę na środowisko. Przede wszystkim spalają mniejsza ilość paliwa, a tym samym mniej zanieczyszczeń przedostaje się do powietrza. Ponadto easy jet na pokładach swoich samolotów podają bardzo zdrową i smaczną kawę i herbatę z ekologicznych ziaren. Ryanair w ostatnim czasie wprowadził usługę android a wizz air zaoferował jeszcze tańsze bilety lotnicze dla swoich klubowiczów.

Regularni przewoźnicy

Na podniebnym rynku oprócz tanich linii lotniczych funkcjonują ich mocarni konkurenci, czyli regularni przewoźnicy. Do największych towarzystw należy Lufthansa, Lot czy Air France. Regularne linie lotnicze także oferują zniżki, gdyż w lotach po Europie trudno walczyć im z biletami za kilka złotych, które oferują przedstawiciele taniego latania. Jednak te linie przodują w lotach długodystansowych, a także zapewniają coraz to nowsze usługi. Szczególnie odnawiają klasy biznes i ekonomiczne. Lufthansa stworzyła nawet poradnik, który ma pomóc w pakowaniu się pasażerów przed wczasami. Dzięki działalności tych linii remontowane są główne europejskie porty lotnicze. Lufthansa na lotnisku we Frankfurcie ma swój własny terminal. Ponadto regularne linie w cenie biletu lotniczego wliczają już także swój bagaż.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X