Wzrost sprzedaży biletów lotniczych w Ryanair

by admin on October 18, 2012

Ryanair to najtańsza linia lotnicza, oferująca naprawdę atrakcyjne ceny i korzystne przeloty. Niezmiennie w polskich portach lotniczych możemy znaleźć wiele promocji. Ryanair jest bardzo popularny we Wrocławiu, gdyż tam utworzył swoją bazę. Bardzo dobre wyniki Ryanair ma także na lotnisku w Modlinie. Według statystyk sprzedaż biletów lotniczych w Ryanair wzrosła aż o osiem procent. Wrzesień 2012 to bardzo szczęśliwy miesiąc dla tanich linii lotniczych. Łącznie przewiózł siedem milionów pasażerów. Już szósty miesiąc z rzędu Ryanair odnotowuje bardzo dobre wyniki.

Ryanair

Zmianu u przedstawicieli taniego latania

Przewoźnicy low cost to bardzo dobra opcja na tanie przeloty. Zarówno Ryanair jak i wizz air korzystają z mniejszych lotnisk. Najlepiej latać tylko z bagażem podręcznym, który jest w cenie biletu. Wizz air postanowił nawet zmniejszyć ilość bagażu wnoszonego na pokład samolotów. Początkowo ten pomysł został wprowadzony na trasie do Londynu. Dzięki temu szybciej pasażerowie są odprawiani a podróż jest bardziej komfortowa.

Tanie loty w Ryanair

Ryanair oferuje bilety lotnicze już od złotówki. Najczęściej lata do europejskich stolic, często oferuje bilety lotnicze do Bolonii czy Mediolanu. Od niedawna sprzedaje z Katowic także bilety lotnicze do Bristolu. Ryanair dorównuje pod względem ilości przewożonych pasażerów regularnym liniom lotniczym. Co więcej tani przewoźnicy są zagrożeniem dla regularnych linii. Pasażerowie za cenę mniejszego komfortu wybierają mniejsze ceny za bilety lotnicze. Linie oferują także transfer z lotniska do centrum lub hoteli. Ryanair znacznie zwiększył w ostatnim czasie swoją siatkę połączeń. Z Ryanairem możemy polecieć na zielona Ukrainę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X