Ze Swissem do Szwajcarii

by admin on March 15, 2011

SzwajcariaSwiss to szwajcarskie linie lotnicze, które mają swoją siedzibę w Bazylei. Swiss ma w swojej siatce połączeń około 42 kraje , do których realizuje loty. Swiss oferuje loty z Polski z portu lotniczego imienia Fryderyka Chopina w Warszawie do Bazylei, Zurychu i Genewy. Najważniejsze porty docelowe, do których realizuje Swiss połączenie to między innymi: Johanessburg, Kair, Toki, Praga, Bombaj, Moskwa, Rzym, Amsterdam, Barcelona, Nowy Jork, los Angeles i Chicago.

Bilety lotnicze można zarezerwować na stronie przewoźnika, oraz może z niego skorzystać tylko osoba, na którą wystawiony jest bilet. Czas odprawy w Swissie jest zależny od danego lotniska. Linie mogą anulować rezerwacje, jeśli pasażer nie stawi się w terminie na odprawę. Szwajcarskie linie lotnicze oferują wysoką jakość usług swoim pasażerom. Często także obniżają ceny i oferują promocje na bilety lotnicze. Obecnie w bardzo korzystnej ofercie można dolecieć z Warszawy do Szwajcarii. Bilet kosztuje 313 złotych. Ta cena zawiera przelot w obie strony, opłaty za bagaż rejestrowany a także wszystkie dodatkowe opłaty. Połączenie obsługiwane jest przez Avro RJ100 Avroliner. Bazylea o dobra baza dla zwiedzania całej Europy.

SzwajcariaJej lokalizacja przy granicy Szwajcarii, Niemiec i Francji pozwala w dogodnych połączeniach dostać się do wielu atrakcyjnych miast. Dobrze rozwinięta komunikacja pozwala w taniej cenie przemieszczać się między regionami. Przykładowo bilet z Bazylei do Zurychu kosztuje około 38 złotych. Połączenie z polskiej stolicy do Bazylei istnieją od 2007 roku. Swiss na tej trasie lata trzy razy w tygodniu. Z Bazylei Swiss posiada dogodne połączenie z Barceloną, Niceą, Pragą, Budapesztem czy Manchesterem.

Pula biletów lotniczych objętych promocja jest ograniczona. Flota Swiss jest bardzo rozbudowana. W poprzednim roku mogła szczycić się prawie 80 maszynami. Są to przede wszystkim: 7 samolotów Airbus A319, 19 maszyn Airbus A320, 6 maszyn Airbus A321, 10 maszyn Airbus A330, 15 maszyn Airbus A340, oraz 20 maszyn typu Avro RJ100. Z całości 25 maszyn obsługuje loty długodystansowe, a ponad 50 przewoźników realizuje loty średnio i krótkodystansowe. Przeciętny wiek samolotów to ponad 10 lat. Swiss współpracuje z 22 innymi liniami lotniczymi. Oferuje także loty typu codeshare. Latając ze Swissem można skorzystać z trzech klas: pierwszej, bussines i ekonomicznej. Na pokładzie serwuje się około 20 ofert posiłkowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

X