Zwiedzaj azjatycki kontynent z Lufthansą

by admin on February 15, 2012

LufthansaPopularność wczasów za granicą jest tak duża że turyści wybierają coraz to nowe miejsca. Najczęściej latamy do Hiszpanii, Grecji a także odwiedzamy często Włochy. Promocje na bilety lotnicze sprawiają, ze bez problemu możemy odkrywać ciekawe miejsca Europy. Świat stale się kurczy i t co kiedyś wydawało się nieosiągalne dziś jest w zasięgu naszej ręki. Interesujemy się coraz odleglejszymi zakątkami naszego globu.

Obecnie coraz częściej zauważamy zainteresowanie azjatyckim kontynentem. W tym pomaga nam Lufthansa, która rozpoczęła edycję „ Odkryj Azję.” Lufthansa oferuje bilety lotnicze do Seulu, Hong Kongu i Pekinu. Należy od razu jednak zabukować bilet powrotny. Wczasy w Azji coraz częściej interesują podróżnych. Przede wszystkim wielu pociąga azjatycka religia, kultura i filozofia. Obserwowanie życia mieszkańców jest bardzo pasjonujące dla Europejczyków, gdyż wiele rzeczy może być dla nas zaskakujących.

Port lotniczy w Pekinie jest to jedne z najczęściej odwiedzanych lotnisk świata a tym samym najludniejszym. W jednym roku przewija się tam około 70 milionów osób. W związku z dużą ilością turystów dobudowano tam niedawno trzeci terminal. Przewiduje się że ilość pasażerów w 2012 roku wzrośnie do 90 milionów, dlatego planuje się budowę drugiego portu lotniczego w Pekinie. Port lotniczy w Hongkongu obsługuje rocznie ponad 90 różnych linii lotniczych. Jest także znaczącym portem przesiadkowym. Lotnisko posiada także dwie wieże kontrolne.

Lufthansa należy do jednych z największych towarzystw lotniczych na świecie. Mimo że jest regularną linią lotnicza również oferuje sporo promocji. Ostatnio Lufthansa zaoferowała kod zniżkowy, który pozwalał na zakup biletów lotniczych nawet o 80 złotych taniej. Lufthansa stacjonuje głównie w Monachium. W porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem poświęcony jest tej linii cały terminal. Długoletnia tradycja tego przewoźnika sprawia, że możemy z pewności i pełnym zaufaniem podróżować ni nawet w najodleglejsze zakamarki świata.

Comments are closed.

X