Zyski Lotu Catering

by admin on August 17, 2012

Lot CateringPLL LOT od dłuższego czasu może poszczycić się sporymi zyskami. Przede wszystkim nowoczesne promocje, a także wciąż trwająca wymiana samolotów sprawiają, że Lot niebawem ma szansę stać się jedną z najbardziej nowoczesnych linii lotniczych naszego kontynentu. Lot rozwija się na wielu obszarach. Zeszły rok był bardzo dobry pod względem ilości połączeń i wykonywanych operacji lotniczych. Znacznie zwiększył swoją ofertę biznesową. W tym roku bardzo opłacalnym są biznesy we Włoszech i Hiszpanii właśnie z Lotem. Partnerzy biznesowi zbierają dodatkowe punkty. Ponadto w związku z udziałem w programie lojalnościowym miles&more, także i z tego tytułu otrzymują dodatkowe bonifikaty. Lot poza tym zyskał wielu klientów dzięki ofercie szalona środa. W środku tygodnia można tanio zabukować bilety lotnicze w różne miejsca Polski i Europy.

Lot Catering

Sporymi zyskami cieszy się także Lot catering. W porównaniu z ubiegłym rokiem zanotował pięcioprocentowy wzrost, a tym samym ustanowił rekordowy wynik. Lot catering oferuje przede wszystkim smaczne menu na pokładach polskich linii lotniczych, ale oprócz tego w asortymencie posiada wiele innych usług. Lot Catering nadal jest restrukturyzowany.

Lot CateringZagraniczni przewoźnicy

Lot catering obsługuje nie tylko nasze polskie linie lotnicze, ale także takich przewoźników jak British Airways, Swiss, Lufthansa, Air France a także przeloty czarterowe. W Polsce Lot catering ma mnóstwo swoich jednostek, przede wszystkim w dużych miastach. Mimo ze gałąź lotnicza przeżywa ogólny kryzys, Lot catering śmiało spogląda w przyszłość. Przede wszystkim na nowe oferty Lotu w tym najnowsze rejsy do Pekinu z Warszawy. Znaczącym jest także otwarcie nowego lotniska w Modlinie. Dzięki temu powstaną nowe połączenia i desygnacje. Lotnisko w Modlinie ma być otwarte w związku z Euro 2012, jednak już poza mistrzostwami wielu przewoźników deklaruje tam swoje samoloty. Przede wszystkim są to tanie linie lotnicze. Wizz Air od lipca rezygnuje z portu lotniczego na Okęciu i przenosi wszystkie swoje samoloty do Modlina.

Comments are closed.

X